Piątek, 1 marca 2024

3 modne style brody, o których warto wiedzieć w 2023 roku

16 sierpnia 2023

0

Kiedy bierzesz do ręki maszynkę do strzyżenia, dzieje się magia. Jesteś dumnym fryzjerem, a teraz jesteś gotowy, aby przekształcić swoje hobby w poważny strumień przychodów.

Mądre myślenie. Badania pokazują, że zatrudnienie fryzjerów i barberów ma wzrosnąć o 11% w latach 2021-2031.

Ważną częścią bycia barberem jest jednak bycie na bieżąco z najpopularniejszymi trendami fryzjerskimi, w tym trendami dotyczącymi brody. W związku z tym przedstawiamy zestawienie trzech modnych stylów brody, które będą dominować w 2023 roku.

Wskakujmy!

1. Kozia bródka

Jednym z najpopularniejszych stylów brody w 2023 roku jest kozia bródka z cienia, która jest generalnie łatwiejsza do wykonania niż tradycyjna kozia bródka.

W przypadku tradycyjnej koziej bródki zarost jest wyśrodkowany i niewielki w przedniej części brody. Jednak w przypadku koziej bródki z cienia, policzki mają również "cień na godzinie 5", który uzupełnia pełną kozią bródkę.

Zaletą stylu shadow goatee jest to, że tworzy kontrast i pełnię. Broda nie będzie wyglądać na nierówną lub cienką. Ponadto, krótsze boki w atrakcyjny sposób podkreślą kozią bródkę.

Cieniowana kozia bródka jest szczególnie przydatna dla mężczyzn, których bokobrody są zazwyczaj nierówne. Sprawdza się jednak zarówno w przypadku gęstego, jak i cienkiego zarostu.

2. Zaokrąglona broda z długimi wąsami

To kolejny modny styl, którego warto nauczyć się jako barber. To dlatego, że ten styl brody jest ogólnie postrzegany jako majestatyczny.

W tym stylu broda przybiera okrągły kształt. Nie ma żadnych ostrych kątów.

Ponadto zapuszczasz wąsy. Wąsy powinny być mniej więcej tak długie, jak broda.

Połączenie wąsów i brody zapewni bujną, długą brodę, która naśladuje style zarostu z początku XX wieku. Broda szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku prostokątnych lub kwadratowych twarzy, ponieważ pomaga złagodzić twarde linie.

3. Wytrzymały i swobodny

Wreszcie, średniej długości krzaczaste brody są w modzie - pod warunkiem, że są schludne.

Średniej długości zarost stworzy krzaczastą brodę, która sprawi, że będziesz wyglądać surowo. Jednocześnie należy starannie przyciąć brodę, aby nie wyglądała na zaniedbaną lub zbyt prymitywną.

Wspaniałe w tym stylu brody jest to, że jest pełna i gęsta. Jednak nadal jest stosunkowo krótka, co sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu. Regularne przycinanie to wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać solidną i swobodną brodę w najlepszej możliwej formie.

Jak możemy pomóc w realizacji najnowszych stylów brody?

Jako barber jesteś bardzo zaangażowany w maksymalizację swojej wiedzy na temat strzyżenia włosów i przycinania brody. Na szczęście, jeśli uda ci się opanować wyżej wymienione modne style brody, możesz przenieść swoje usługi barberskie na wyższy poziom w 2023 roku.

W Buckner Barber School jesteśmy dumni z tego, że oferujemy najwyższej klasy program fryzjerski dla osób, które aspirują do pracy w tym zawodzie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie i podnieś swoje umiejętności fryzjerskie już dziś!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz