Piątek, 1 marca 2024

Akcesoria jednorazowe - czego nie może zabraknąć w salonie fryzjerskim

28 grudnia 2022

0

Jednorazowe akcesoria są niezbędne w salonie fryzjerskim. Akcesoria jednorazowe są niezbędne w salonie fryzjerskim, mimo że pandemia koronawirusów zmusiła właścicieli do pewnych zmian. Akcesoria jednorazowe to gwarancja bezpieczeństwa i higieny. Twoi klienci będą czuli się swobodnie. Pozwalają na zachowanie sterylnych warunków, co z kolei przekłada się na wyższą jakość usług. Polecamy wysokiej jakości produkty, które są zarówno funkcjonalne, jak i ekonomiczne. Stworzyliśmy przegląd jednorazowych akcesoriów fryzjerskich, które zdadzą egzamin w każdym salonie. Oto te produkty!

Rękawiczki jednorazowe

Najczęściej spotykane są rękawiczki lateksowe, winylowe i nitrylowe. Rękawiczki jednorazowe są niezbędne dla każdego, kto pracuje z chemikaliami. Bez nich nie można się poruszać! Rękawiczki jednorazowe zapewniają ochronę i dbają o delikatną skórę na naszych dłoniach. Przed zakupem zwróć uwagę na oznaczenia na opakowaniu. Na opakowaniu powinien znajdować się symbol CE oraz oznaczenie normy EN 455. Dobór odpowiedniego rozmiaru to ważna kwestia, która często jest pomijana. Ma on kluczowe znaczenie. Zbyt duże lub zbyt małe rękawice nie spełnią swojego podstawowego zadania i nie będą wygodne w użytkowaniu.

Ręcznik papierowy

Ręczniki jednorazowe mogą być dużym udogodnieniem, zwłaszcza dla salonów, które już dobrze prosperują. Wiemy, jak trudne może być prasowanie i pranie ręczników. Ręczniki papierowe mogą posłużyć nie tylko do utrzymania czystości w Twoim salonie, ale również zapewnią komfort Twoim klientom. Dbałość o jakość i kunszt wykonania. Na rynku jest wiele produktów fryzjerskich, ale ich wykonanie często jest słabe. Ręczniki papierowe niskiej jakości nie wchłaniają dobrze wilgoci i mogą się szybko rozerwać.

Jednorazowe peleryny

Choć największą popularnością cieszyły się eleganckie czepki fryzjerskie wielokrotnego użytku, to pandemia koronawirusów nałożyła ograniczenia na właścicieli salonów kosmetycznych. Jednorazowe czepki fryzjerskie pozwolą ograniczyć koszty sterylizacji i zapewnią duży komfort pracy. Doskonale sprawdzą się w usługach fryzjerskich, zarówno przy koloryzacji, jak i zabiegach pielęgnacyjnych.

Folia do włosów do koloryzacji

Dobrze dobrana folia fryzjerska powinna być używana codziennie do profesjonalnej koloryzacji. Warto zwrócić uwagę na grubość i wytrzymałość folii do włosów. Profesjonalna folia jest łatwiejsza i szybsza w użyciu, dlatego zwracamy baczną uwagę na jej jakość. Chroni ona również przed podrażnieniami spowodowanymi bardziej inwazyjnymi środkami chemicznymi.

Maska ochronna

To konieczność!!! Maski ochronne to obowiązkowe wyposażenie każdego salonu, w którym wykonywane są zabiegi fryzjerskie lub kosmetyczne. Jednorazowe maski wysokiej jakości zapewniają doskonałą ochronę i są bezpieczne dla skóry i zdrowia.

Jakie jednorazówki fryzjerskie są najlepsze?

Cały czas wyskakuje więcej salonów fryzjerskich, więc klienci mają swobodę wyboru spośród wielu opcji. Co to właściwie oznacza? Klient może zdecydować, gdzie skorzysta z usług fryzjerskich. Kluczowa jest dbałość o najmniejsze szczegóły. Klienci powinni zwracać szczególną uwagę na schludność i bezpieczeństwo. Przy zakupie jednorazowych akcesoriów fryzjerskich należy zwrócić uwagę na wykonanie. Artykuły jednorazowe pozwalają na utrzymanie czystości w salonie i ułatwiają pracę. Warto zaopatrzyć się w produkty wysokiej jakości, ponieważ nawet drobne przedmioty mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojego salonu.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz