Piątek, 1 marca 2024

Top 5 męskich fryzur na 2023 rok

4 czerwca 2023

0

Sprawa wygląda tak. Patrzysz w lustro i po prostu tego nie czujesz. Szukasz zmiany i potrzebujesz czegoś nowego w swoim życiu.

Czy wiesz, co może przywrócić magię do Twojego życia?

Nowe cięcie!

Możesz wierzyć lub nie, ale męska pielęgnacja włosów jest ważniejsza niż myślisz. Dodaje pewności siebie, zwiększa atrakcyjność i jest idealnym składnikiem dbania o siebie.

Jeśli szukasz inspiracji, aby coś zmienić, ale nie wiesz, co zrobić, masz szczęście. W tym artykule przedstawiamy pięć najmodniejszych męskich fryzur na 2023 rok.

Pompadour

Elvis Presley sprawił, że pompadour stał się legendą i od tamtej pory jest modną fryzurą. Wspaniałą rzeczą w pompadour jest jego elastyczność. Jego swobodny i zrelaksowany wygląd to dobry styl, który pasuje do biura, na oficjalne imprezy lub po prostu do nocnego życia.

Jeśli chcesz mieć fryzurę, która nie zawiedzie Cię w 2023 roku, postaw na pompadour.

Buzz Cut i Line Up

Strzyżenie Buzz stało się popularne w latach 50. i miało duży wpływ na wygląd wojskowy. Ten wygląd powrócił w 2023 roku, wraz z czystym składem i zwężającą się brodą. Ten wygląd daje mieszankę pewności siebie i klasy.

Jest to również szybki styl dla barbera, który może go przygotować na fotelu. Jeśli masz mało czasu i potrzebujesz szybkiego, ale stylowego strzyżenia, wybierz linię buzz-cut i stożkową brodę.

Low Fade Twists

Dla tych, którzy mają naturalnie kręcone włosy, nie można się pomylić z niskim blaknięciem i skrętami. Jest to odważny styl, który łączy w sobie styl i elegancję.

Ta fryzura jest wszechstronna, ponieważ niezależnie od tego, czy twoje skręty są krótkie, średnie czy długie, będą wyglądać świetnie z niskim blaknięciem.

Faliste grzywki

Jeśli masz kręcone lub falowane włosy, ta fryzura jest dla Ciebie. Polega ona na przedzieleniu grzywki na środku głowy i spuszczeniu jej na czoło niczym kurtyny. Faliste grzywki to fryzura wszechstronna i elastyczna.

Jeśli chcesz, aby grzywka nie przeszkadzała, zawsze możesz zaczesać ją do tyłu w stylu pompadour lub upiąć w kok.

Męski kok

Męski kok od lat jest jednym z najgorętszych trendów fryzjerskich. Dzięki hollywoodzkim celebrytom, takim jak Machine Gun Kelly, Jared Leto i Jason Momoa, którzy kołyszą się w męskim koku, trend ten z pewnością nie wydaje się zwalniać w najbliższym czasie.

Jedynym minusem jest to, że potrzeba trochę czasu, aby wyhodować bujne loki, aby osiągnąć ten wygląd, ale warto poczekać, gdy już to zrobisz.

Fryzury męskie, które pasują do Ciebie

Biorąc pod uwagę wszystkie fryzury, które omówiliśmy w tym artykule, trudno jest wybrać jedną z najlepszych męskich fryzur, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zasugerować, jest rozmowa z fryzjerem lub stylistą fryzur w celu konsultacji, a oni mogą poprowadzić Cię we właściwym kierunku.

Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem takich fryzur, oferujemy w pełni licencjonowaną szkołę fryzjerską. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak możesz zacząć już dziś.

Od 2023 roku istnieje 105 805 salonów fryzjerskich. Oznacza to, że więcej osób szuka wskazówek, jak zostać fryzjerem i szuka [...]

Czytaj więcej

Sprawa wygląda tak. Patrzysz w lustro i po prostu tego nie czujesz. Szukasz zmiany i potrzebujesz czegoś nowego w swoim [...]

Czytaj więcej

Badania IBISWorld sugerują, że w 2023 roku w Stanach Zjednoczonych będzie 105 805 salonów fryzjerskich. To konkurencyjna branża i aby przetrwać pierwszy rok w biznesie, [...]

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Zostaw komentarz